Поліція та рятувальники отримають засоби індивідуального захисту з міського матеріального резерву

Пройшло засідання Полтавської міської ради виконавчого комітету. Розглянули ряд питань, серед яких встановлення меморіальної дошки учаснику АТО, воїну-добровольцю Українського корпусу першої окремої штормової роти Едуарду Зебіну. Боєць загинув у ніч із 29 на 30 листопада 2016 року в Авдіївці. Меморіальну дошку планують встановити по вулиці Соборності 50, у якому він проживав до війни. 

Також розглянули питання про розподіл коштів міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті за березень 2020 року. Нагадаємо, з 21 квітня і до завершення карантину право на безкоштовний проїзд мають: лікарі, працівники сфери соціального захисту та житлово-комунального господарства.

Виділено кошти і в рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота». Володимир Запара, представник команди Андрія Матковського говорить, - у такий не легкий час потрібно підтримувати найнезахищені верстви населення.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Не зважаючи на важку економічну ситуацію під час карантину, ми виділили сьогодні кошти по програмі Турбота для лікування соціально незахищених полтавців та одноразову допомогу у розмірі 3000 гривень матерям загиблих воїнів до Дня матері! Крім цього, прийнято рішення про передачу з міського матеріального резерву засобів індивідуального захисту підрозділу державної служби з надзвичайних ситуацій та полтавському відділу поліції для боротьби з коронавірусом.

Усього на засіданні міськвиконкому розглянули та прийняли 9 питань порядку денного.