На нас чекає глобальна реорганізація: Ольга Герасим'юк очолила Нацраду України з питань телебачення та радіомовлення

Ольга Герасим'юк очолила Нацраду з питань телебачення та радіомовлення. Відповідне рішення 22 квітня ухвалили члени Національної ради під час засідання (https://www.nrada.gov.ua/obrano-novyj-kerivnyj-sklad-natsionalnoyi-rady/?fbclid=IwAR01ULdJwTYXrIpSdPI8zkDtqn7O3x52MOUCbuCzUY3xA7_vlrWQlWVc_rc).

Про нові виклики і завдання на посаді Ольга Герасим'юк поділилась ексклюзивно з нашими кореспондентами. Зокрема, розповіла про переформатування роботи Нацради після оновлення закону про медіа.

Ольга Герасим'юк, Голова Національної ради:

- Це буде непроста реформа. Звичайно, це означатиме переформатиування діяльності, додаткові служби мають бути створені, регламент і таке інше. Все це буде предметом для такої праці. Національна рада буде готова до цього. Регулятор також повинен відповідати реаліям інформаційного ринку. Також він має керуватися новими правилами, які дозволили б провадити цю регуляцію ефективніше, зберігаючи при цьому святість невтручання у діяльність мовників. Підтримувати, розвивати цей ринок, а не бути для нього цербером. 

Також під час засідання було обрано заступників голови. Першим заступником голови став Валентин Коваль, а заступником голови – Олег Черниш. Юрія Зіневича обрано відповідальним секретарем Національної ради.