Сергій Панасенко - один із полтавських медиків, якого номіновано на відзнаку "Орден Святого Пантелеймона".

Цього усміхненого чоловіка звати Сергій Панасенко, він хірург вищої категорії, доктор медичних наук, доцент, гарний батько та чоловік. Зараз пан Сергій номінований, як найкращий лікар на здобуття Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона». 

Це найголовніша громадська нагорода, започаткована за підтримки глав усіх християнських церков в Україні, міністерства охорони здоров'я та Національної академії медичних наук. Зізнається, - для нього, це була повна, але приємна несподіванка.

Сергій Панасенко, доктор медичних наук:

- Для мене це повна несподіванка, якоїсь мети саме цілей у відзнаках не було. Це один із принципів мого життя. Я ніколи не йшов, за якоюсь конкретною метою, відзнаками чи то досягненнями. Це наслідок тривалого часу, повсякденної роботи, щоденної роботи, важкої, я не приховую цього. Роботи хірургічної.

За 21 рік роботи хірург Сергій Панасенко врятував десятки життів. Але одну операцію вважає своїм найголовнішим здобутком. Це операція при травматичному розриві правого шлуночка серця, таких - у світі було 7. Одна з них проведена саме у Полтаві, ділиться з нами пан Сергій . Додає, - хірургія, це специфічна спеціальність.

Сергій Панасенко, доктор медичних наук:

- Тут випадкових людей не має, трапляються, але вони не залишаються. Хірурги із певним терміном роботи, понад 10 років, вони приростають до цієї роботи і хірургами не перестаю бути.

Наостанок пан Сергій побажав колегам та мешканцям міста терпіння, мудрості та стійкості. А ми бажаємо нашому земляку перемог - і в нелегкій роботі, і в здобутті почесної відзнаки.