В Україні скасували штрафні бали для водіїв, які порушили правила дорожнього руху

В Україні скасували штрафні бали для водіїв, які порушили правила дорожнього руху. Відповідний закон ухвалила Верховна рада України. Це були 150 балів, які нараховувались водію протягом року, - говорить Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків із громадськістю Управляння патрульної поліції в Полтавській області.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків із громадськістю Управляння патрульної поліції в Полтавській області:

- Кількість нарахованих балів ворується, тобто це в залежності від порушення, від 20 до 50- ти. Коли водій набирав 150 балів, то за наступне порушення, йому доводилося платити вже грошовий штраф.

Для водіїв міста Полтави, як із тимчасовими так із постійними правами, ситуація із балами нічого не змінить, адже по місту відсутні автоматичні відеокамери, які фіксують порушення - пояснює інспектор. 

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків із громадськістю Управляння патрульної поліції в Полтавській області:

- У нас притягнення до відповідальності, відбувається лише за фактичного спілкування. В майбутньому у Полтаві також плануються з’явитися автоматична фіксація, проте вона вже буде без штрафних балів відбуватися, тобто це вже будуть грошові стягнення.

Руслан Возниця впевнений, що такі нововведення зменшать кількість правопорушень і водії будуть розуміти, що за кожну ситуацію із порушеннями будуть накладати штраф.