З робочим візитом голова Полтавської ОДА відвідав Гадяцький район

З робочим візитом голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав Гадяцький район. Побував у протитуберкульозному диспансері. Нині Заклад тимчасово припинив свою діяльність, надходження хворих заборонено. Всі пацієнти лікуються вдома- зауважив його директор Володимир Печериця.

Володимир Печериця, директор КП «Полтавський обласний протитуберкульозний диспансер»:

- З 15 квітня по 15 червня вирішується питання щодо подальшого існування. Тому що є питання відносно в процесі реформування галузі подальшого використання.

Диспансер зараз - це одне з можливих місць обсервації хворих на коронавірус.

Володимир Печериця, директор КП «Полтавський обласний протитуберкульозний диспансер»:

- Тут чудові умови. Є можливість людей в нормальних умовах перебути в той час, коли буде обсервація.

Відвідав пан Синєгубов і Гдяцьку районну лікарню. Тут планують реконструювати приймальне відділення. Лікарня є однією з 8 опорних у області.

Крім того голова Полтавської ОДА ознайомився із ходом реконструкції навчально-лаборатрного корпусу "Гадяцького професійного аграрного училища".

Олександр Мигаль , директор ДНЗ „Гадяцьке вище професійне аграрне училище”:

- Приєднується училище ,ми ліцензуємося. Буде на 930 місць. У нас унікальні професії. : бульдозеристи, кранівники. Які ніхто не випускає.

Об'єкт вартістю близько 41 млн. грн. Сума значна- зауважив губернатор. Тому потрібно шукати кошти. Можливо, розбивати об'єкт на черги.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Якщо ми зараз 10 млн. вже надали із обласного бюджету, далі потрібно думати, шукати шляхи фінансування. І ми підтримувати будемо, але зараз сказати, що ми знайдемо джерело фінансування досить важко.

Таким джерелом співфінансування об»єкта міг би стати Державний фонд регіонального розвитку, але за умов меншого кошторису проекту зауважив Олег Синєгубов. Зараз конкурсна комісія розглядає подані на 2021-й рік проекти.

- Більше 60 проектів. І зараз там будуть визначатися переможці. На умовах співфінансування. Із областю, із містом. Це лише проекти , щоби прискорити. Але 40 млн. Ми не можемо собі дозволити. Є й інші об'єкти, які не менш важливі у масштабах всієї області.

Роботи, які нині ведуться, планують завершити до кінця червня. Продовження реконструкції залежатиме від фінансування.