Дорогу не заасфальтували

Розбитий асфальт заважає водіям їздити по провулку Космічному вже років три, розповідає полтавець Ігор Мар’єнко. Кожна зима псує дорогу ще більше. Чоловік додає - під час дощу на місці провалля з’являється справжнє озеро. Автомобілі змушені шукати собі інший шлях.

Ігор Мар’єнко
мешканець будинку за адресою пров. Космічний, 6
«Особливо у негоду авто їздять по тротуарах, по газонах, але не по асфальту. Ями сантиметрів по сорок, водії засипають чим завгодно - відбоєм плитки, бруківки, цегли.»

Мешканців вражає бездіяльність комунальників. З боку міської влади - ані натяку на реакцію на проблему, переконують вони. Тим паче, каже Ігор Мар’єнко, мер міста Олександр Мамай пообіцяв узяти ситуацію під контроль йому особисто. І зробив це 2 березня 2012 року на веб-конференції на сайті Сегодня.ua, відповідаючи на питання громадян. Тоді міський голова був одним з лауреатів національного проекту «Людина року - 2011».

Ігор Мар’єнко
мешканець будинку за адресою пров. Космічний, 6
«Олександр Федорович пообіцяв мені, що провулок включать до плану ремонтів. Але ані минулого, ані цього року його у планах ремонту вулиць та провулків міста Полтави немає.»

Відповідь мера Полтави була такою, цитуємо: «На цю хвилину не можу точно сказати, чи є це в планах. З завтрашнього дня у планах це буде обов'язково, повідомляйте і питання буде вирішено.», кінець цитати. Ігор Мар’єнко говорить - «повідомляли», як і наказав мер, утім безрезультатно. Зверненнями зараз мало чого можна домогтися, переконаний він. Та ж сама ситуація і з гігантською купою сміття у його дворі. Люди постійно повідомляють про це комунальні служби, але досі чекають, щоб непотріб вивезли.

Щоб дізнатися, чи полагодять дорогу чи хоча б включать до плану на ремонт, як обіцяв мер міста, ми звернулися до прес-служби міської ради. Але на момент виходу сюжету відповіді від її представників телеканал не отримав. Щоправда ми залишаемо право за зацікавленими сторонами висловити позицію щодо цієї проблеми.