ПМУ -прес-конференція

За 3 місяці 2013 року найбільше правопорушень сталося в громадських місцях. За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника Полтавського управління УМВС Геннадія Бендрика, їх зафіксовано 144. Трохи менше на вулицях Полтави -75. До того ж, хоча офіційно в Україні заборонені заклади з ігровими автоматами, правоохоронці викрили кілька таких. Робота у цьому напрямку триває і зараз.

 Геннадій Бендрик
 т.в.о. нач. ПМУ УМВС України в Полтавській обл.
"За последние 2 недели сотрудниками управления отрабатываются как рынки, так и микрорайон ТРЦ "Киев". Составляются протоколы, изымаются диски. Я подписал 3 протокола в суд."
Минулого місяця працівникам міліції вдалося затримати двох іноземців, що обкрадали квартири у Полтаві. Слідство виявили їхню причетність ще до кількох кримінальних справ. Говорили на звітній прес-конференції і про випадки невихованого ставлення працівників патрульно-постової служби.

 Геннадій Бендрик
 т.в.о. нач. ПМУ УМВС України в Полтавській обл.
"Сам лично провожу инструктажи батальёнам патрульно-постовой службы. Акцент делаю на вежливости, на тактичности, на своевременность оказания той или иной помощи при патрулировании."
В такому випадку, порадили на прес-конференції, потрібно відразу телефонувати за номером 102 і повідомляти прізвище патрульного. А ось для профілактики та попередження злочинності, в місті організовано патрулювання міліціонерів вулицями, за рахунок власного часу. Також продовжується операція «Візит», під час якої правоохоронці відвідують помешкання громадян та роздають візитки із своїми контактними даними.