Сергія Чередніченка оголошено у розшук

В Октябрському районному суді Полтави відбулося оголошення вироку у кримінальній справі, щодо нападу Сергієм Чередніченком та групою осіб на Андрія Ляміна. Нагадаємо, інцидент трапився 16 травня 2018 року. У коридорі міськради Сергій Чередніченко наніс Андрію Ляміну близько 4 ударів по тулубу кулаками. Через 2 роки після подій, суд виніс вирок Сергію Чередніченку у вигляді трьох років позбавлення волі.

Анатолій Савченко, головуючий суддя:

- Керуючись статтями 373 та 374 КПК України, суд ухвалив Чередніченка Сергія Івановича, визнати винним у пред’явленому обвинуваченні, у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 статті 27, ч. 2 статті 350 Кримінального Кодексу України і призначити йому покарання у виді 3-х років позбавлення волі.

Початок строку відбування покарання рахується з моменту його затримання. Сам же обвинувачуваний на суд не з'явився. Позивач Андрій Лямін говорить, - задоволений, що справа нарешті дійшла до кінця.

Андрій Лямін, позивач:

- Сьогодні відбулося останнє засідання у справі нападу на мене, у стінах Полтавської міської ради. Сьогодні, на жаль, не з’явився обвинувачуваний, пан Чередніченко, але суд сьогодні виніс справедливе рішення.

За неявкою обвинуваченого до залу суду, суддею було винесено ухвалу про оголошення Сергія Чередніченка у розшук для затримання.