Підприємці вивчали земельні відносини

Перший етап проекту «Бізнес без бар’єрів» розпочався семінаром на тему земельного законодавства. А з внесеними до нього змінами у 2013 році, обговорити є що.

Григорій Шарий
перший заступник начальника Полтавського обласного управління Держземагентства

— Головним чином - це новий порядок регулювання земельними відносинами, щодо земельного призначення за межами населених пунктів та організації роботи кадастрової системи реєстрації.

Податківці зі всієї області розбиралися в юридичних тонкощах земельних правовідносин. Зазначають: найскладніше - отримати землю та правильно оформити документацію.

Костянтин Волков
підприємець

— Правильность оформления земли, правильность оформления документов - это на совести собственников, это его будуще, будуще его наследников, его бизнеса.

Організатори семінару запевняють, подібні заходи убезпечать підприємців від помилок і покращать взаємодію з різними інстанціями.

Ніна Кузьменко
генеральний директор Регіонального фонду підтримку підприємців по Полтавській області

— Можна сказати, що сьогодні підприємці сіли на студентські лави і ті знання, які вони сьогодні отримали, стануть в нагоді, щоб далі здійснювати підприємницьку діяльність.

Проект «Бізнес без бар’єрів» передбачає проведення різних тематичних семінарів для поглиблення обізнаності підприємців у справах законодавства.