Підприємці Полтави скаржаться, що для отримання містобудівної документації у них вимагають гроші

У місті вставляються палки в колеса підприємцям, гальмується розвиток економіки та створення відповідно нових робочих місць. Мова про це йшла і на останньому засіданні містобудівної комісії у міській раді. Зокрема, про підприємство "Соллі Плюс". На думку депутата ради Віталія Павлія, управління архітектури, яке підпорядковується першому заступнику міського голови, представнику Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» керується у ручному режимі лідером фракції Олегом Бєлоножком. Дозволи та документація видається полтавцям за принципом - "тому - дам, тому - не хочу". 

Віталій Павлій, депутат міськради:

- У Полтаві підприємці скаржаться, що для отримання містобудівної документації вимагають гроші. До мене звернулись представники підприємства, які придбали у міста на аукціоні земельну ділянку та двічі зверталися до архітектури міської ради, але їм безпідставно відмовляли. 

На думку Віталія Павлія, такі дії міських чиновників не створюють належного інвестиційного клімату у Полтаві. А щодо поведінки представників Батьківщини, то складається враження, що напередодні місцевих виборів партія збирає гроші на свою передвиборчу кампанію усіма доступними методами.