На сайті Полтавської міськради з’явилася петиція щодо встановлення відеокамер в селищі Червоний Шлях

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція щодо встановлення відеокамер на сходах в лісомасиві селища Червоний Шлях. Адже саме ця територія останнім часом стала епіцентром неприємних подій. Так, минулого року тут скоїли напад на 11-річну дівчинку, а цього року - на 16-річну.

Оксана Лазаренко, авторка петиції, голова ГО «ОСН»:

- Про ситуацію з нападами мабуть знають усі полтавці. Ні першого, ні другого разу зловмисника так і не знайшли. Тому ситуація стала вже досить критичною, адже скоро вересень, скоро дітки підуть в школу. А так як у нас постійні проблеми з транспортом, в більшості випадків, вони ходять в школу пішки. Ходять вони в школу по оцих залізних сходах і оцією стежечкою.

Дорога, якою ходять діти й дорослі пролягає через ліс, бо значно скорочує шлях. Інша дорога - проїзною частиною, тротуару немає, тому і діти, і дорослі ідуть через лісосмугу. Оскільки вона знаходиться у занедбаному стані, то тут часто грабують та скоюють інші злочини. Минулого року люди вже зверталися до міської влади з проханням встановити відеокамери, але тоді їм відмовили, мотивувавши це тим, що програмою «Безпечне місто» на 2016-2023 роки не передбачено фінансування на встановлення додаткових камер відеоспостереження.

Оксана Лазаренко, авторка петиції, голова ГО «ОСН»:

- Безпека наших дітей зараз залежить саме від дії влади, яка хоча б трохи могла б піти нам на зустріч. 

Авторка петиції говорить, що камери допоможуть вберегти людей від нападників та дрібного хуліганства. Депутати міської ради розглянуть петицію під час профільної комісії лише тоді, якщо вона набере 250 голосів за 90 днів. Наразі петиція набрала 118 голосів. Тому Оксана Лазаренко просить усіх полтавців не бути байдужими та долучитися до голосування.

Оксана Лазаренко, авторка петиції, голова ГО «ОСН»:

- Підтримайте, будь ласка, нашу петицію про встановлення відеокамер. Нам досить всього 2-х відеокамер і включення його в пішохідний патруль поліції.

Авторка петиції переконана, якщо хоча б один раз вдень тут патрулюватиме поліція, то злочинців це буде стримувати. Камери люди хочуть встановити біля злощасних сходів та на повороті до лісосмуги.