Петицію з вимогою до полтавських посадовців скасувати їхні високі зарплатні та премії реєструвати не будуть

Два місяці тому громадська діячка Влада Каплін подала електронну петицію з вимогою до полтавських посадовців скасувати їхні високі зарплатні та премії, зокрема, до Олександра Шамоти та представників команд «Рідне місто», «Батьківщина» та «Свобода». Петиція на сайті міської ради так і не з'явилася, її не зареєстрували. Влада Каплін говорить, - проти високих зарплат чиновників, тим паче в умовах карантину.

Влада Каплін, громадська діячка, правозахисниця:

- Люди втратили свою роботу. Два місяці, вони зовсім не отримують зарплатню. Просто нічим годувати свої родини. Просто нічого їсти. Бізнесмени також не отримують ніякого прибутку. А керівники міста жирують.

На засіданні депутатської комісії з питань місцевого самоврядування та регламенту розглянули звернення Влади Каплін, щодо реєстрації петиції. Але рішення прийняли не на користь громадської діячки. Аргументували певними юридичними моментами. А авторка петиції стверджує, що документ не реєструють навмисно. 

Влада Каплін, громадська діячка, правозахисниця:

- Голова комісії продовжує ховати цю петицію. І сьогодні замість того, щоб разом з депутатами підтримати її, він захистив права та інтереси керівників Полтавської міської ради. Ми вимагаємо, щоб людям дали можливість вільного волевиявлення громадян, щоб люди могли скористатися своїм правом підписати цю петицію. Але нам сьогодні не надали зелене світло, петицію не зареєстровано. Нам відмовили у тому, щоб ми могли проголосувати разом з людьми за цю петицію. Щоб керівники міста відмовились від своїх просто фантастичних зарплат у 40 тисяч гривень, 60 тисяч гривень, 100 тисяч гривень.

Влада Каплін говорить, - буде продовжувати боротися з мародерами у владі та допомагати простим людям.