Поліція Полтавщини посилює заходи з попередження аварійності на автошляхах

Поліція Полтавщини посилює заходи з попередження аварійності на автошляхах.

З метою посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на території області Головним управлінням Національної поліції Полтавщини з 01 по 30 червня проводяться превентивні заходи задля зниження аварійності.
Проведенню заходів передувало зростання кількості дорожньо-транспортних пригод на території держави в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В Полтавської області з початку 2020 року загальна кількість дорожньо-транспортних пригод на території обслуговування Груп реагування патрульної поліції збільшилась з 535 до 574. Також за вказаний період збільшилася кількість ДТП, в яких учасники дорожнього руху загинули або отримали травми різного ступеню тяжкості. У минулому році зареєстровано 128, а в поточному - 130. Загалом в Полтавській області з початку року в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 14 осіб та 159 були травмовані. Основні причини скоєння дорожньо-транспортних пригод залишаються перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції, порушення правил проїзду перехресть та правил обгону, а також керування транспортними засобами водіями в стані алкогольного сп’яніння.

Богдан Мелешко, заст.начальника управління превентивної діяльності Поліції Полтавщини:

- З метою протидії зростанню кількості ДТП на території області постійно вживаються заходи щодо виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які не дотримуються Правил безпеки на дорогах. Так з 01 січня поточного року працівниками поліції області задокументовано 18206 фактів порушень Правил дорожнього руху, з яких 1106 фактів керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Також по автодорогах загального користування та вулицях населених пунктів області, спільно з представниками експлуатаційних дорожніх організацій проводяться обстеження найбільш аварійних та проблемних ділянок автодоріг. Метою обстежень є визначення причин та умов виникнення дорожньо-транспортних пригод. За результатами проведених обстежень вживаються відповідні заходи щодо приведення автодоріг у належний стан. Крім цього екіпажі патрульної поліції із залученням працівників Укртрансбезпеки здійснюють профілактичні заходи щодо недопущення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів.