У Полтаві планують зменшити ставку по єдиному податку для суб’єктів господарювання і скасувати орендну плату для 53 підприємств

У стінах Полтавської міської ради відбулося засідання постійної комісії економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Розглянули ряд важливих питань. Серед яких - зменшення ставки по єдиному податку для суб’єктів господарювання і скасування орендної плати для 53 підприємств. Представник команди Андрія Матковського, депутат міської ради Володимир Корчака говорить, - у такий нелегкий час повністю підтримуємо полтавців. 

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- За нашою ініціативою прийнято рішення зменшення ставки по єдиному податку для суб’єктів господарювання, платників першої та другої групи на квітень та травень. Для першої групи це буде нульова ставка, для другої удвічі менша. Крім цього скасовується повністю орендна плата для 53 підприємств та підприємців, які не працювали під час карантину та орендують приміщення комунальної власності.

Розглянули питання про виділення коштів за соціальною програмою «Турбота».

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- По програмі «Турбота» планується на сесії виділити 37 000 гривень на проведення громадських робіт для українського товариства сліпих.

Нагадаємо, сесія Полтавської міської ради запланована на 12 червня.