Тендер на ремонт дискотечно-виставкової зали Будинку культури виграла фірма з найдорожчою пропозицією

Керманичі Полтави провели тендер на капітальний ремонт дискотечно-виставкової зали Полтавського міського Будинку культури, це стало відомо із сайту ProZoro. Переможцем, що стало вже поганою традицією у Полтаві, визначили фірму, яка запропонувала виконати роботи за найбільшою ціною 2, 6 млн. гривень, а дешевшу пропозицію 2 мільйона 260 тисяч гривень замовник відхилив. Таким чином бюджет міста постраждав на 350 тисяч гривень, - впевнений Віталій Павлій, депутат міської ради.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- В Полтаві продовжують дерибанити міський бюджет. Об’явивши тендер на ремонт міського будинку культури, найнижча пропозиція 2 мільйона 260 тисяч гривень, але її відхиляють. Натомість підписують договір на ремонт з найдорожчою 2, 6 мільйона гривень. При цьому заробивши 350 тисяч гривень. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти.

Пересічні полтавці вважають, що проведення таких торгів та їх результати аби отримати відкати.

- Якщо, це можна зробити дешевше, то можна зробити більш дешевий варіант.

- Не варто було так робити. Ну а гроші вкрали.

- Для мене,як для платника податків, це зрозуміло не доцільно. Тому що, це кошти полтавців, бюджета. А що зі сторони чиновників, це звісно доцільно. Тому, що тут не потрібно нічого придумувати, все лежить на поверхні, це мета отримати відкат.

- Конечно, лишние деньги. Зачем тратить лишнее деньги., если можно сделать это дешевле, то конечно нужно делать дешевле. Лучше бы тротуары сделали.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті Полтаві, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою пропозицією.