Міська влада планує спрямувати на свій піар 300 тисяч гривень

На передсесійному засіданні постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів Полтавської міської ради розглянули ряд важливих питань Серед яких - виділення коштів на висвітлення діяльності полтавських чиновників. Депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Володимир Корчака говорить, - ми проти такого розбазарювання бюджетних коштів. 

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Ми виступили категорично проти того, щоб в той час, коли в нас кожна копійка на вагу золота і ми вишукуємо звідусіль кошти на боротьбу з коронавірусом, представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини виділяють собі майже 300 000 на так зване висвітлення своєї діяльності  іншими словами, на піар.

Інше важливе питання, яке викликало дискусії - щодо будівництва котельні для мешканців 9 будинків у селищі Новобудова, яке так і не розпочалось. На проектування будівництва вже витрачено 600 тисяч гривень.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Забираються кошти з побудови котельні для мешканців дев’яти житлових будинків у селищі Новобудова. Перше - виникає питання чи не буде взимку знову неприємних сюрпризів з опаленням, як це вже було в минулі роки і друге - навіщо було витрачати 600 тисяч гривень бюджетних коштів на проектування цієї котельні, якщо ви її не збираєтеся будувати?

В процесі засідання виникло й питання щодо придбання апаратів ШВЛ, скільки їх закупили та коли вони будуть у місті.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- В березні та квітні були виділені на закупівлю ШВЛів 25 мільйонів гривень, ШВЛів досі немає… Їх привезуть в серпні, коли вони не будуть нікому потрібні?

Нагадаємо, сесія Полтавської міської ради планується на 12 червня.