До бюджету Скороходівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік внесли зміни

У Скороходівській селищній раді Чутівського району Полтавської області відбулася 34 сесія восьмого скликання. На сесії винесли ряд важливих питань - це і внесення змін до показників бюджету Скороходівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Виникли суперечки стосовно питань проведення земельних торгів у формі аукціону.

Оксана Савчук, начальник відділу земельних відносин Скороходівської селищної ради:

- У 2018 році після об’єднання нам передали земельні ділянки державної власності. Після того як ми провели інвентаризацію виявили земельну ділянку, яка була вільна від цього. Потрібно взяти в оренду дану земельну ділянку. Сесія вирішила, хто звернувся перший тому ми виділили земельну ділянку. 

Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності Скороходівської селищної ради Галина Пономарьова говорить, - суперечки виникли через те, що громадяни не оформили вчасно документацію на землю. Земельну ділянку вони можуть отримати, але потрібна певна процедура. 

Галина Пономарьова, начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності Скороходівської селищної ради:

- Коли людям надаються землі, пишуть заяву і йому надаються, який пакет документів він повинен виготовити і у який термін. Тобто, було пропущення , що не взяли з шостого кабінету, з Цнапу ці документи. Якщо 134 Постанова звучить про те, що не можна її переступити і надати в оренду без аукціону. 

Голова Скороходівської ОТГ Василь Дрозд говорить: не сесії не обійшлося без провокації, створили її представники «Останнього бастіону». 

- Будь ласка, не зривайте сесію!

- А я і не зриваю. Чуйте людей. Досить думати за себе , подумайте за людей. 00.28- 00.38 Переносимо, проголосувати треба!

- Голосуємо за те, щоб перенести. Не мішайте працювати.

- Ось це ви правильно робите , Василь Михайлович, хоч на старості років вас навчимо. 

Василь Дрозд, голова Скороходівської ОТГ Чутівського району:

- Більше створили провокацію, типу такого, що запросили таких кореспондентів, які все побудували на поганому все. Не можемо ми бути не спроможними, те, як хочуть зробити з нас не спроможних, це спеціально були підіслані люди, щоб нас спровокувати, щоб зробити одну громаду у районі, щоб нас опорочить і таке інше. Є у нас така ініціативна група ображених. Ми починаємо робити інвентаризацію земель і викликаємо на себе вогонь, нас тоді ображаються і фермери і ті, що землею користувалися незаконно , у бюджет не сплачували і ось виходить така ситуація скандальна. 

Василь Дрозд говорить, - Скороходівська ОТГ створена нещодавно та вже багато чого зроблено - спортивний майданчик, охайний парк, у процесі - будинок культури. 

Василь Дрозд, голова Скороходівської ОТГ Чутівського району:

- Ми закупили за ці роки п’ять автобусів нових, ми ремонти зробили у садочках, ми у лікарнях зробили ремонти, багато, усього охопити просто ми не могли, через що у людей такі питання наболівші. Якби ми були район, щоб вся інфраструктура була під нами, а як все почалося з нуля. 

Василь Дрозд вважає, - провокації які влаштовуються на сесії, задля того, щоб зробити ОТГ не спроможною.