У Полтаві відбувся конкурс з відбору адвокатів

У Полтавському регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся конкурс з відбору адвокатів. Учасники проходили його у два етапи, за результатами яких заслухали 39 претендентів.

Олександр Черчатий, голова конкурсної комісії:

- Адвокати не є нашими штатними працівниками. Ми їх відбираємо за відповідною конкурсною процедурою, в подальшому укладаємо з ними контракт на надання адвокатських послуг, і далі вони працюють у нашій системі. Ми зацікавлені в новому потоці людей.

Другий етап конкурсу проходив у формі індивідуальної співбесіди з адвокатами. Найголовнішими критеріями для членів комісії були мотивація та зацікавленість учасників, їх емоційна врівноваженість, комунікабельність та досвід роботи. До складу конкурсної комісії ввійшли знані юристи, адвокати та найуспішніші фахівці системи з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Олександр Лемешко, директор Полтавського юридичного інституту:

- Мені дуже приємно, що багато випускників національного юридичного університету беруть участь в цьому конкурсі. Тому що сьогодні я вважаю у, що у нас є значна частина громадян, яка потребує правової допомоги і ця допомога повинна бути безоплатна.

Члени комісії відзначили, що більшість учасників мають велику мотивацію до роботи та зазначили, -останніми роками серед охочих все більше жінок.

Анжеліка Гончарова, учасниця відбору:

- Особисто для мене даний конкурс це є така можливість стати частиною саме системи надання безоплатної кваліфікованої вторинної правової допомоги, і це є можливість реалізувати свій професійний обов’язок.

Артем Малофєєв, адвокат:

- Моєю ціллю та метою прийти на цей конкурсний відбір з метою надання можливості певним категоріям населення здійснювати захист своїх прав у законний спосіб.

Проведення такого конкурсу дає можливість збільшити кількість адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної вторинної правової допомоги, також збільшити якість правових послуг та надавати їх навіть у найвіддаленіших районах області. Для самих адвокатів - це досвід та можливість для професійного зростання.