Полтавці отримають матеріальну допомогу

Сьогодні пройшло чергове засідання Полтавського міськвиконкому, на ньому розглянули два десятка питань порядку денного. Серед них і соціального характеру. Володимир Запара, представник команди Андрія Матковського наголошує на тому, що, не зважаючи на економічні негаразди, ми не можемо забувати про найвразливіші верстви полтавців.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Традиційно на засіданні міськвиконкому ми виділили додаткові кошти 260 тисяч гривень по програмі "Турбота" для полтавців, які опинилися у складних життєвих обставинах, хто потребує вартісного лікування.

Команда Андрія Матковського виступає проти хаотичної забудови міста, через те не підтримано чергове рішення про будівництво багатоповерхівок на Половках.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Сьогодні вчергове намагалися протягнути рішення стосовно будівництва багатоповерхівок в районі вулиці Примакова, ми виступили категорично проти, оскільки будинки хочуть будувати в районі приватного сектора, мешканці також проти , належні інженерні мережі відсутні. Тому завдяки нашій принциповій позиції, рішення прийняте не було.

Члени міськвиконкому, серед іншого, підтримали звернення комунального підприємства Полтававодоканал щодо тимчасововго повного перекриття руху вулицею Олександра Бідного через аварійні роботи по ремонту колектора.