В Івонченцях запустили нову ділянку водогону

До 2017 року більшість мешканців селища Івонченці не мали води. Центральний водогін був лише на одній вулиці. Люди не раз зверталися до міської влади з проханням провести нову ділянку водогону й на інші вулиці, але все було марно. Ситуація змінилася, коли селяни звернулися до представника команди Андрія Матковського Володимира Печериці. Саме за його сприяння розпочалося будування нового водогону.

Іван Линник, заступник селищного голови:

- Були виготовлені проектна документація за кошти міськвиконкому, і після проектної документації було проложено водогін по вулицях. Зараз вода єсть, люди з водою.

Днями в дію ввели ще одну водопровідну мережу. Тепер вода відповідає усім нормам та є безпечною для споживання. Мешканці селища задоволені, адже будівництво пройшло швидко.

Віталій, житель с. Івонченці:

- Ну нащот водогону я чекав дуже багато років. Другим провели, а мені не хватало ресурсів городських, а тепер я дуже вдячний городським товарищам, що мені помогли, зробили.

Володимир, житель с. Івонченці:

- Дуже вдячний за те, що оказали помощь із водопроводом.

Далі Володимир Печериця ,представник команди Андрія Матковського, разом з місцевими жителями хочуть покращити дорожнє покриття, вирішити проблему сміттєвих баків та стану екології в селищі загалом. Крок за кроком, говорять - наведуть лад в Івонченцях.