В обласній станції переливання влаштували Всеукраїнську акцію-марафон

Напередодні Всесвітнього Дня Донора крові в обласній станції переливання влаштували Всеукраїнську акцію-марафон. Її започаткували Міністерство молоді та спорту України і Товариство Червоного Хреста. 

Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України:

- Героем ты не можешь быть, но отдать частичку крови - это тоже своего рода героизм, отдать частичку крови людям, которые нуждаются в этом, которые больны, которые имеют операционный период, препараты крови очень сей час медицина использует. Сегодня мы еще поздравляем и почетных доноров и активных доноров, активные доноры - это те, которые не ждут донорских дней. Вот их вызвали среди ночи, они пришли и сдали кровь.

Долучився до акції і чемпіон України та світу з тайського боксу Олег Приймачов. Говорить, - здає кров вдруге у житті. 

Олег Приймачов, чемпіон України та світу з тайського боксу:

- Я вважаю, що це дуже корисна справа і потрібна у сучасний час. Якщо цим можна врятувати чиєсь життя або навіть покращити самопочуття чи стан, то чому б це не робити і з мене не убуде чотириста грамів крові, тим більше вона відновлюється. 

Ділиться своєю кров'ю, щоб врятувати чиєсь життя і працівник обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» Андрій Лісовий. Говорить, - має першу групу крові, яка є універсальною. 

Андрій Лісовий, працівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»:

- Достатньо людей в Україні, які потребують цієї допомоги і ми своїм колективом, а також спортсменами області вирішили підтримати дану ініціативу, щоб допомогти країні. У мене перша мінус і ця група крові наскільки мені відомо може бути універсальною для усіх людей і підходити до інших груп крові. 

Також в рамках акції привітали почесних донорів. Нині звання «Почесний донор України» в області носять понад три тисячі осіб. Нагадаємо Всесвітній День Донора крові відзначають 14 червня.