Сесія міськради: нові тролейбуси, скасування орендної плати для підприємств, підтримка Української асоціації сліпих

У стінах Полтавської міської ради відбулася чергова сесія. На порядку денному розглянули 75 питань. Серед яких - про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту. Представник команди Андрія Матковського, депутат міської ради Володимир Корчака говорить, - до кінця року у Полтаві мають з'явитися нові тролейбуси.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- 3 роки вже як ми займаємося оновленням комунального транспорту, наша команда була ініціатором підписання договору з ЄБРР і от сьогодні на сесії прийнято рішення, ще один крок до подальшої реалізації цього проекту по закупівлі нових тролейбусів.

Серед інших важливих питань - зменшення ставки по єдиному податку для суб’єктів господарювання і скасування орендної плати для підприємств, які не працювали під час карантину. 

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Сьогодні прийнято важливе рішення щодо зменшення ставки по єдиному податку для суб’єктів господарювання, платників першої та другої групи на два місяці карантину. Для першої групи це нульова ставка, для другої зменшена удвічі. Крім цього ми скасували повністю орендну плату для підприємств та підприємців, які не працювали під час карантину та орендують приміщення комунальної власності.

Володимир Корчака додає, - також підтримали питання, щодо виділення коштів по програмі «Турбота» для громадських робіт, Українській асоціації сліпих.