Полтавські пенсіонери не отримають по тисячі гривень

На тридцять четвертій сесії Полтавської міської ради депутати не внесли до порядку денного проект рішення "Про надання матеріальної допомоги полтавським пенсіонерам та військовим пенсіонерам", який підготував депутат міської ради Андрій Матковський. Мета проекту - виділити кошти на соціальний захист третини полтавців, які опинилися у скрутному становищі під час тривалих карантинних заходів, усі ці кошти полтавці зможуть витратити на їжу, ліки пересування у транспорті. Таким чином, ці гроші влиються і перезапустять економіку міста. Та депутати фракцій: «СДП», «Рідне місто», «Самопоміч» та «Свобода» не внесли це питання до порядку денного. На думку Андрія Матковського, гроші на виплати пенсіонерам у бюджеті є.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Знайти 94 мільйона гривень, в трьох мільярдному бюджеті дуже не складно. По-перше, є дуже велика економія коштів,за рахунок того, що не працювали школи і дитячі садки, ми зекономили на опаленні, ми зекономили на харчуванні і це десятки мільйонів гривень. А по-друге, чиновникам від «Рідного міста», «Батьківщини», «СДП» треба відмовитися у цьому році від мега проектів, від золотих фонтанів і фінансування проектів об’єктів, до яких черга дойде може тільки через 10 років.

Пересічні полтавці теж не розуміють позицію депутатів, які не підтримали дане рішення.

- Понімаєте, що нам важко особенно після цоронавірусу, хоч він ще є. Пенсіонерам всігда треба. І на лікарство, і на проїзд, тоже нас трошки ущемили. Так, що та 1000 ніколи не помішає. І з продуктами економимо з усим.

- Вони сволочі, скажете їм. Потому шо ніхто не дбає про пенсіонерів. Ось я перед вами сиджу пенсіонер, мені 72 роки, стажу 53 роки. 53 роки я працюю, пенсія у мене 2200, це справедливо.

- Депутатів у нас треба міняти. Те що вони для пенсіонерів, із таки 4-х мільярдної суми, по 1000 пенсіонерам шкода, то депутатів треба міняти. Може інші проголосують за.

Нагадаємо,що вибори до органів місцевого самоврядування заплановані в Україні на 25 жовтня цього року.