На сесію міськради не винесли питання по будівництву багатоповерхівок

На сесію міськради не винесли питання по будівництву багатоповерхівок, які викликали чимало незадоволень у полтавців. За ініціативи представників команди Андрія Матковського питання були зняті з порядку денного. 

Вячеслав Федоряка, депутат міськради:

- Ми послідовно виступали і виступаємо проти хаотичної забудови Полтави, ми не можемо йти тільки в угоду забудовникам та їм комерційним інтересам. Місто потрібно розбудовувати, але розумно. Не можна будувати на дитячих майданчиках, як це хотіли на Комарницького, не можна на аварійних схилах, як на Стрітенській, не можна будувати там, де інженерні мережі відсутні або знаходяться у вкрай критичному стані, це і на Весняній і так далі. Полтава повинна бути комфортною передусім для полтавців, а не для чиновників. 

Полтавці ж підтримують таку позицію команди Андрія Матковського, говорять, - є багато у місті територій, де можна будувати і не створювати додаткових проблем для усіх інших. 

- Я живу в Авиогородке очень долго , знаю все достопримечательности. В даный момент это единственное место для этого масива, где дети могут быть. Придите в любое время, вечером, днем здесь занимаются дети, занимаются взрослые. Здесь не позволяет коммуникация, даже вода, канализация не потянет. 

- Якщо будуть забивати, то нам буде хана. Воно ж старі дома, вони будуть тріскатись. 

- Коммуникации все старые, трещины, а они на виду и не надо же создавать такую ситуацию в свое время как мы смотрели по всем новостям, что было в Одессе. Это будут проходить большие тяжелые машины, которые будут завозить стройматериалы, а колебание почвы, а наши дома.

- К депутатам обращаемся, чтобы нам помогли не забрать эту площадку у детей, дети реально занимаются из Пищевеков и с Браилок и наши с городка дети, если это заберут практически детям негде будет заниматься.

Вячеслав Федоряка запевняє, - триматимуть це питання під контролем.