Мешканці будинку на Гожулянській, 18 кілька років чекають на ремонт під'їздів, підвалів та ґанків

Під’їзди, підвали та ґанки що по вулиці Гожулівська, 18 у жахливому стані. Їх вже багато років ніхто не ремонтує. Мешканці обурені таким станом речей. Говорять, - неодноразово зверталися до колишнього керманича міста Олександра Мамая, тепер до нинішніх керівників із проханням відремонтувати під’їзди, але ремонтні роботи не почались.

- Упаде на голову скоро, тому що уже там арматура світиться. Уже оцей козирок з торца він уже відійшов, а возьми 10-20 кілограм на дитину упаде і всьо, а тоді будемо розбиратись хто винуватий, да.

- Вибори впереді у жовтні місяці дай Бог пам’яті. Я гарантію даю, шо ні одна людина тут, я лічно сам настрою, проведу бесіду з кожним, щоб за оцих Шамот, Удовіченка ні одного голоса ніхто не дасть. Оце гарантірую.

Мешканці будинку сподіваються, що достукаються до влади і нарешті проблеми ремонту будуть таки вирішені. Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Їхня позиція - створювати ОСББ та вирішувати проблеми за власний кошт. Мешканці ж запитують - за, що вони сплачували стільки років гроші у ЖЕК, якщо на їхній пам'яті жодних ремонтних робіт ніхто не проводив.