Апаратна нарада в Полтавській ОДА: реорганізація Пенсійного фонду та впровадження програми "Соціальна громада"

Щотижнева апаратна нарада відбулася у стінах облдержадміністрації. Там говорили про впровадження програми “Соціальна громада”. Вона дає змогу забезпечити прийом громадян органами соцзахисту та передавати їм пакет документів для призначення допомоги в електронному вигляді . 5 ОТГ нашої області були пілотними. 

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА:

- Впровадження системи «Соціальна громада» дасть можливість забезпечити доступність, скороченість термінів, комплексного підходу. 

Обговорили і реорганізацію Пенсійного фонду області та впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян для забезпечення доступності під час надання послуг. Минулоріч завершилася оптимізація функціональних процесів фонду. Загалом штат працівників за рахунок скорочення керівного складу зменшився на одинадцять відсотків.

Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області:

- Протягом останніх років у Пенсійній галузі були розібрані нові механізми надання послуг, суттєво модернізовані нові ресурси і технічна база. Нині органи Пенсійного фонду залишаються досить потужною структурою, яка робить вагомий внесок у виконання державних програм соціального захисту населення. 

Також на апаратній нараді повідомили: з квітня дійснено масовий перерахунок і фактичну виплату підвищених пенсій сімнадцяти тисячам працюючих пенсіонерів.