Студенти змагалися на всеукраїнській олімпіаді з економіки

З 9 по 11 квітня Полтавський національний технічний університет приймав студентську олімпіаду державного рівня. Конкурс зібрав студентів вищих навчальних закладів з 40 міст країни, що вивчають економіку підприємства. Колектив Полтавського вищого навчального закладу вітав гостей, вже маючи за спиною певний досвід. Подібна олімпіада проходить на базі університету вдруге, адже він готує одних з найкращих економістів на теренах України. Окрім цього, ректор Володимир Онищенко є головою Експертної ради з економічних спеціальностей акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України .

Богдан Коробко
перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«У нас заключні угоди як з комерційними структурами, так і з державними службами – державною податковою службою, державною казначейською службою, ситемою Національного банку України. Наші випускники успішно працюють там та отримують позитивні відгуки від керівників.»

Судили конкурс провідні педагоги та науковці ПолтНТУ. Також до складу журі ввійшли представники кількох провідних українських вищіх навчальних закладів. Вони відзначили надзвичайно якісну організацію та високий рівень складності завдань.

Ігор Алексєєв
член журі, зав. кафедрою фінансів Національного університету «Львівська політехніка»
«Рівень організації олімпіади високий. Завдання на конкурсі досить складні. Щоб зайняти призові місця, треба здобути багато балів.»

Декан фінансово-економічного факультету Раїса Шинкаренко переконана – студенти технічного університету завжди мають непогані шанси на перемогу в будь-якому науковому конкурсі. ПолтНТУ співпрацює з Позашкільним навчальним закладом обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Заклад функціонує на базі університету, і чимало юних полтавців, які є членами академії, після школи обирають саме ПолтНТУ.

Раїса Шинкаренко
декан фінансово-економічного факультету ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«Ця робота потім повністю окупається – наші студенти показують чудові результати у науковій робота, а також на олімпіадах.»

Чималі надії виш покладав на студентку фінансово-економічного факультету Анастасію Санкову. Дівчину визнали кращою на 1 регіональному етапі олімпіади. До фіналу готувалася дуже серйозно, щоб не лише показати себе із найкращої сторони, а й гідно представити свій навчальний заклад.

Анастасія Самкова
студентка 5 курсу фінансово-економічного факультету ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка
«В олімпіаді бере участь близько 200 людей. Вони посіли перші та другі місця у першому етапі у своїх навчальних закладах, тож вони люди освічені. Суперництво серйозне.»

Врешті решт саме Анастасії вдалося завоювати перемогу у конкурсі. Другі та треті місця дісталися представникам Одеси, Харкова, Києва, Донецька, Львова та Севастополя.