У Полтаві по провулку Григорія Сковороди не прибирають сміття біля баків

У Полтаві по провулку Григорія Сковороди не прибирають сміття біля баків, а поруч з цим і занедбана будівля, яка перетворилася на вбиральню. Місцеві жителі скаржаться,- неодноразово писали листи колишньому керманичу Олександру Мамаю, тепер звертаються на гарячу лінію до міської ради, але сміття ніхто так не прибирав. 

- Баки завжди переповнені. Але у зв’язку з тим, що поряд будинок після пожару, ніхто не живе. Його використовують, як туалет.

- Ми зверталися неодноразово до пана Шамоти, пана Чепурка, пана Сінельника. Баки стоять на стоять на дорозі, чому нема площадки, трактор приїжджає отой мусорнік вивозе, отут стоїть трактор, отут самохвал машина, сиплять оцей мусор, все сюди на вікна нам. Це якийсь жах, невже оці пани, наші дорогенькі, поважні хотіли б, щоб із вікон бачили їхні батьки.

- Вонь стоїть постоянно, це щас шо дощі йдуть, то якось воно не так, а як сухо, то невозможно тут ходить.

Коли жителям будинків по провулку Григорія Сковороди чекати вирішення проблеми із сміттям, дізнатися у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови із питань ЖКГ, Олексія Чепурка нам наразі не вдалося, як і в секретаря міської ради Олександра Шамоти.