10 мільйонів гривень на розчищення русла Ворскли - у Полтаві оголосили тендер

У Полтаві оголосили тендер на розчищення русла Ворскли. Від мулу мають звільнити 450 метрів річки на ділянці від селища Крутий берег до залізничного мосту в селищі Дублянщина.

Очікувана вартість робіт близько 10-ти мільйонів гривень. Аукціон на визначення переможця пройде 1 липня. Зауважимо, що в цю суму не входить укріплення берега, лише чистка русла річки. Більшість полтавців не розуміють, що на таку відносно невелику ділянку планують витратити таку велику суму.

- Мені здається, що це занадто багато. Це фактично як наш фонтан, який наразі не працює. Річку варто чистити, але сума, мені здається трохи завищена, ну достатньо завищена.

- Можна всю речку почистить на эту суму, если сильно захотеть. Если всю нашу речку чистить, как бы не озеро, не ставок, в принципе это хорошая цена. Если действительно хорошо почистить, а не так 200 м на этом спасибо, досвидания. Водоросли как плавали, так и остались.

- Главное, что бы это сделали и довели до ума, а не так, как обычно в нашом городе всё делаеться. Озвучиваются сумы, которые потом смотриш - а они не соответствуют с реальностью.

Лідера «Партії простих людей» Сергія Капліна теж обурює така ситуація. Він запевняє, що не дасть представникам коаліції Удовіченка, Шамоти та партії «Батьківщина» дерибанити міський бюджет.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Зараз під час пандемії, коли ледве виживають більшість родин Полтави, коли треба допомагати стареньким людям, коли треба підтримати молодь, коли треба підтримати дрібний бізнес оголошують тендер, щоб відмити у прямому і переносному розумінні слова 9 мільйонів гривень на очистці Ворскли. Звичайно, пісочок заберуть собі, і продадуть на свої будівельні підприємства. Я не дам красти у Полтаві.

Очищення Ворскли треба роботи щороку, щоб не доводити її до того стану, в якому вона зараз. Але 10 мільйонів гривень - це занадто велика сума.-впевнений Сергій Каплін.