Тендер на закупівлю сміттєвих контейнерів для Полтави виграла фірма з найдорожчою пропозицією

Керманичі Полтави оголосили тендер на закупівлю Контейнерів для портального сміттєвоза на шасі, про це стало відомо із сайту ProZoro. Переможцем торгів, стало підприємство яке запропонувало найбільшу ціну 1 мільйон 925 тисяч гривень, а дешевшу пропозицію 1 мільйон 770 тисяч гривень замовник відхилив. Тим самим бюджет міста постраждав на 150 тисяч гривень, - впевнений Віталій Павлій, депутат міської ради.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У Полтаві продовжують відмивати бюджетні кошти, через комунальне підприємство. КТП-1628 оголошує тендер на закупівлю контейнерів для негабаритного сміття. Найнижча пропозиція 1 мільйон 770 тисяч гривень, але її відхиляють, натомість підписують договір з найдорожчою - 1 мільйон 925 тисяч. Заробивши при цьому 150 тисяч гривень. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти.

Пересічні полтавці також вважають що на купівлі сміттєвих контейнерів частина грошей йде у кишеню чиновникам.

- Це дуже дорого. Перекупщики, непосрєдствєнно городц із завода ж небере, а бере у когось посрєдствінніка. А посрєдствєннік собі добавляє і того така ціна.

- Я думаю, що це канєшно багато, як їх по городу он скільки. То це не малі кошти.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті Полтаві, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою пропозицією.