Плановий процес ЗНО-2020 стартує 25 червня

Плановий процес ЗНО-2020 стартує 25 червня

Наразі немає підстав для скасування чи перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляють на сайті Кабміну.

Уряд цього року скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн. За інформацією Міністерства освіти і науки, зошити, в яких діти мають здавати ЗНО, уже розвезені на пункти здачі ЗНО.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», - заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Показники, за яких буде переноситися ЗНО: більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

Ці параметри можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня почнеться плановий процес ЗНО.