Затверджено механізм повернення коштів за пробне ЗНО

Затверджено механізм повернення коштів за пробне ЗНО

У зв’язку з пандемією коронавірусу Президент України доручив повернути кошти за пробне ЗНО у форматі онлайн. Відтак, було розроблено механізм повернення грошей за пробне ЗНО, який 17 червня схвалив Уряд.

Фінансування буде здійснюватися за рахунок Фонду боротьби з COVID-19.

Уряд прийняв рішення повернути гроші учасникам пробного тестування в повному обсязі незважаючи на те, що більшу частину цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування. Адже за участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет.

Український центр оцінювання якості освіти до 30 червня сформує базу даних із даними кожного учасника та суми, яку він сплатив за пробне ЗНО, та передасть її АТ КБ «ПриватБанк».

Після цього бюджетні 52 млн гривень невідкладно будуть перераховані АТ КБ «ПриватБанк» для розрахунків з громадянами, що сплатили за пробне ЗНО.

Для отримання коштів учасникам, які були зареєстровані на пробне ЗНО, достатньо буде звернутись до найближчого відділення ПриватБанку та пред’явити унікальний номер учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.