Перший інтерактивний радар для вимірювання швидкості руху автомобілістів встановили на Полтавщині

Перший інтерактивний радар для вимірювання швидкості руху автомобілістів встановили на Полтавщині. Знаходиться він у селі Мачухи. Встановили його для того,щоб фіксувати швидкість з якою рухається автомобіль та карати за перевищення швидкості водіїв не будуть. Це тільки профілактична функція,-розповів директор Державного підприємства «Агентство місцевих доріг» Полтавської області Олексій Басан. 

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг» Полтавської області:

- Якщо водій не порушує швидкість відповідно радар показує його швидкість та відображає зелений смайлик. Якщо є порушення, то відповідно червоним коліром відображається його швидкість. Радар працює в межах від -30 до + 70 градусів за Цельсієм. Вимірює швидкість на дистанції до двохсот метрів. Повністю автономний, працює на сонячних батареях. 

Пристрій коштував близько двохсот тисяч гривень, - говорять у Агенстві місцевих доріг області. Водій з трьохрічним стажем Анатолій впевнений, - такі пристрої потрібні на дорогах області. 

Анатолій Кобелецький, водій:

- Це доцільно для нашої місцевості як і для доріг, це забезпечує більш безпечність на дорозі як для водіїв, так і для пішоходів. Для додержання самих швидкісних норм на дорозі і забезпечення цим безпеки руху. 

На Полтавщині планують ще встановити такі пристрої, локації ж узгоджуватимуть з громадами.