Дірявий дах, жахливий під'їзд та підвал - у такому будинку на Баленка, 7 мешкають полтавці

Дірявий дах, жахливий під'їзд та підвал. У такому будинку мешкають полтавці, що живуть за адресою Баленка, 7. Говорять, - неодноразово зверталися за допомогою до міської влади.

Антоніна Полєтаєва, мешканка будинку за адресою Баленка, 7:

- Потолки потрескались, провода висят, вообщем подъезд катастрофически ужасный, мы уже не говорим за подвалы, за крыши, которые с пятого по первый протекает - это все ужасно. В подъезде просто кошмар, все разрушено в буквальном смысле слова, подъезд не годится. Мы обращались и до горсовета по ремонту крыши писали, написали и на Шамоту письмо, и на Мамая было письмо, но результатов никаких. 

Неля Товстих, мешканка будинку за адресою Баленка, 7:

- Ми боремось за те, щоб нам зробили дах, що виходить своїми силами ми вже старались, збирали гроші, залатуємо в одному місці, а воно протікає у другому і там потрібно робити капітальний ремонт. Заливає п’ятий поверх і заливає так, що люди ставлять все, що можуть: миски, відра і так далі. Де я тільки не ходила, скільки переписок не було, вас не приймуть, тому що ваш будинок не увійшов ось сюди. 

Незадоволені й інші місцеві мешканці. Говорять, - за власний кошт ремонтувати ніяк, адже майже увесь буднок пенсіонерів. 

Ольга Безручко, мешканка будинку за адресою Баленка, 7:

- Проводка на проводке там невозможно даже до тронуться и не знаєш, где включить, где выключить, ни лампочек нету, вы посмотрите там трещины кругом. Ну это вообще, платим такие деньги в ЖЕК и никакой помощи ни от Жека, ни от кого нету. 

Андрій Валентинович, мешканець будинку за адресою Баленка, 7:

- Господин Чепурко в эфире заявляет, что мы не будем обслуживать дома никакие пока не будет ОСББ, если создать ОСББ ЖКГ тога вообще не занимается такими домами, этим полностью занимаются жильци. 

Мешканці будинку говорять, - перед тим, як передавати будинок в ОСББ, потрібно, щоб міська влада привела будинок в належний стан.