Гравці-легіонери футбольного клубу "Ворскла" заповнюють податкові декларації

Сьогодні вони не на футбольному полі з м»ячем, а в кабінеті із паперами і ручками. Гравці-легіонери футбольного клубу "Ворскла" заповнюють податкові декларації. У співпраці з податковою службою традиційно роблять це публічно. 

Тетяна Гуржій, звідувач сектору забезпечення роботи управління у м.Полтаві ГУ ДПС Полтавщини:

- Наразі в країні проходить кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році. Триватиме вона до 1 липня. Ми завітали до ФК Ворскла, традиційно. Тут грають футболісти іноземці. Набули статусу резиденства України і вони повинні задекларувати доходи, отримані минулого року. Публічні люди вони в першу чергу повинні робити це публічно, показуючи приклад іншим громадянам.

Цього року їх восьмеро. Артур, Ібрахім Кане, Едін Шехіч, Хуанма Гарсія, Оскар Мкомола, Альюн, Луізао та Наджееб Якубу. Останній - футболіст із Гани. Грає у Ворсклі вже два роки. Розповідає - декларувати статки почав в Україні. До цього такого досвіду не мав. У Полтавському клубі податкову декларацію заповнює вже вдруге. 

Наджееб Якубу, гравець ФК «Ворскла»:

- Це те що має робити кожен іноземець. Тому я вважаю, що це нормально. Це другий раз. Я вже 2 роки в Полтаві, мені тут все подобається, тут все дуже спокійно і комфортно.

Нинішня деклараційна кампанія, - розповідають податківці була продовжена до 1-го липня. Тож в усіх, кому карантин через пандемію коронавірусу завадив подати звіти вчасно, з'явився на це додатковий час. 

Тетяна Гуржій, звідувач сектору забезпечення роботи управління у м.Полтаві ГУ ДПС Полтавщини:

- Я хочу наголосити на тому, що громадяни, які претендують на податкову знижу, вони можуть скористатися правом подати декларацію до кінця року.

До речі декларації можна подавати різними способами: прийти особисто, надіслати поштою або в електронному вигляді. На тих же, хто все ж порушить встановлені строки - чекає штраф.