У будинку на Кондратенка, 7 відремонтували дах

Раніше у будинку по вулиці Степана Кондратенка, 7 мешканцям зривало дах від вітру. Адже багато років ремонтних робіт на даху ніхто не проводив. Ситуація змінилась, коли за вирішення проблеми взявся представник команди Андрія Матковського, депутат Київської у місті Полтаві районної ради Володимир Запара, - говорить мешканка будинку Валентина Носкова.

Валентина Носкова, мешканка будинку по вулиці Степана Кондратенка, 7:

- Спасибо, нашему депутату Запаре, который все время за нас беспокоится. Недавно, у нас текла крыша очень сильно в моей квартире. И спасибо ему, что он помог отремонтировать эту крышу. Не только над моей квартирой, а полностью над нашим домом.

Як тільки отримав звернення від жителів будинку про багаторічну проблему з дахом, то пішов до однієї з квартир і на власні очі побачив, як зі стелі йшов дощ. Після побаченого одразу ж взявся за вирішення цієї проблеми, - говорить Володимир Запара.

Володимир Запара, депутат Київської у місті Полтаві районної ради:

- Прийнято було рішення не затягуючи зробити капітальний ремонт покрівлі. Зроблено було досить оперативно, якісно і зараз не зважаючи на ось такі проливні дощі, які зараз є. Нарікань немає. Ми бачимо, що люди задоволені.

Наостанок, представник команди Андрія Матковського, Володимир Запара говорить, - на зробленому зупинятися не планує, попереду ще багато роботи.