У Полтаві медиків привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята Дня медика у стінах облдержадміністрації привітали всіх причетних до цієї сфери. Губернатор Олег Синєгубов зазначив, - клопіткий труд медиків дуже важливий для суспільства. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Ті часи, які ми зараз з Вами переживаємо внесли певні корективи і до значущості Вашої безпосередньої професії. Я хочу ще раз Вас привітати, побажати традиційно, але не банально міцного-міцного здоров я Вам, Вашим близьким - це наразі дуже актуально, лише вперед, лише саморозвиток, самонавчання може зробити з Вас ще більших професіоналів. 

Привітав усіх присутніх і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький . Розповів: намагаються створити гідні умови для роботи медичних працівників. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

- Наша робота, обласної ради, обласної адміністрації вона не присвячена підготовці до вашого свята, вона щоденна і направлена на поліпшення і матеріально-технічного забезпечення лікарень і підвищення статусу медика. 

Почесними грамотами цього дня відзначили кращіх фахівців галузі. Тримаї її у руках і пані Людмила. Говорить, - медицина - це все її життя, у цій сфері більше сорока років і жодного дня не пожалкувала про свій вибір.

Людмила Волошина, заступник головного лікаря з медичної частини Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні:

- В этот праздник как никогда ощущаешь, что ты нужна людям, ощущаешь, что специальность нужна людям, ощущаешь внимание со стороны руководства области. 

Також у рамках заходу медикам вручили премії імені Скліфосовського.