На Полтавщині припинили діяльність мережі гральних закладів

На Полтавщині припинили діяльність мережі гральних закладів

На Полтавщині працівники поліції та УСБУ припинили протиправну діяльність п'яти гральних закладів, які діяли у Лубнах.

За попередньою версією слідства, в гральних закладах за допомогою персональних комп’ютерів зі встановленим програмним забезпеченням симуляції азартних ігор та іншого грального обладнання, за гроші надавались послуги грального бізнесу. 

Гральні заклади працювали в цілодобовому режимі, дотримуючись суворої конспірації. До закладу можна було потрапити лише за попередньою домовленістю по телефону.  

- У ході санкціонованих судом обшуків за адресами розташування гральних закладів слідчими поліції вилучено понад 40 системних блоків та моніторів до них, касові апарати, 8 роутерів, 10 модемів, грошові кошти, камери відеонагляду тощо.  Також встановлено, що послуги в гральних закладах надавали четверо осіб. Двоє з них 1983 року народження, інші двоє -  1994 та 1973 років народження, - зазначив заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін.

Наразі слідчими відкрито кримінальне провадження. У разі доведення вини фігурантам загрожує покарання у вигляді штрафу від 170 тисяч гривень до 680 тисяч гривень.