Мешканці будинку на Квітучій, 6 вже кілька днів без блакитного палива

Вже декілька днів мешканці будинку, що по вулиці Квітуча, 6 не можуть приготувати поїсти. У їхньому будинку відключили блакитне паливо через витік газу. 

Валентина Вороніна, мешканка будинку по вулиці Квітуча, 6:

- Газу немає вже чотири дні, ні їсти приготувати, нічого зовсім, все в сухом’ятку. Електроплитки дуже дорогі, пенсіонеру це не доступно. Отключили газ, дето одна точка, є пропуск газа і ремонтірувать ніхто не ремонтірує, но отключить отключили і не ізвєсно, коли підключать.

Олена Щербак, мешканка будинку по вулиці Квітуча, 6:

- Мы поехали в «Полтавагаз», спрашивать почему никто, ничего не делает. Пол дня прошло понедельника. Там объяснили, что была аварийная ситуация, вот газ отключен. Жители начали жаловаться, что шла вытечка газа, а кто дальше, что будет делать он не сказал, потому что они к этому отношения не имеют.

У прес-службі «Полтавагазу» пояснили, - було звернення від мешканців після чого будинок обстежили і він був відключений від газу через витік.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Відключення на Квітучій, 6. 15 червня 2020 року, до аварійно - деспечерської служби надійшло повідомлення від мешканця будинку, за адресою Квітуча,6, про запах газу у багатоповерхівці. Фахівці АТ «Полтавагаз» в ході обстеження газових мереж виявили витік газу на внутрішньо-будинковому газопроводі. Згідно з правил безпеки системи газопостачання, розподіл газу припинили та встановили інвентарну заглушку.

Такі ситуації неприпустимі, - говорить лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Це відключення відбулося під час карантину, під час пандемії. Це заборонено категорично робити. Ми звертаємося до "Полтавагаз" з вимогою негайно увімкнути газопостачання. Друге ми звертаємося до керівництва міста, стати посереднико, втрутитися і допомогти нам увімкнути нам газопостачання. Нарешті, хочаб вперше за кілька років стати на сторону простих людей. І ми звертаємося до поліції, НКРЄКП, прокуратури і інших правоохоронних органів змусити "Полтавагаз" включити газопостачання. Якщо цього не буде зроблено, я даю слово ми зберемо людей із цього будинку і якщо треба, блакуємо роботу "Полтавагаз".

У прес-службі Полтавагазу повідомили, відновлення газопостачання буде лише після усунення аварії за рахунок власників, балансоутримувача чи орендарів будинку. Ми звернулися до балансоутримувача будинку- ЖЕО №2, там нам повідомили, - вони не займаються вирішенням такої проблеми. І поки усі з"ясовують хто займається вирішенням цього питання, люди і досі без газопостачання і небезпідставно кажуть - у місті немає справжнього господаря, який би реальног вирішував проблеми полтавців.