У Полтаві на перехресті вулиць Сковороди та Моргунова жахливі ями та вибоїни

У Полтаві на перехресті вулиць Сковороди та Моргунова, що фактично знаходиться у центрі міста, жахливі ями та вибоїни. І прямо на дорозі стоять сміттєві баки, які не дають людям нормально пересуватися. Жителі вулиць неодноразово зверталися до тодішнього керманича Олександра Мамая, тепер до нинішніх керівників міста, з проханням якісно полагодити дорога та ремонтних робіт й досі немає. 

- Дорога, як ви бачите у жахливому стані. І скільки років вона не ремонтується. Як почали вулицю Сковороди асфальтувати, дійшли до Шкільного переулку і на цьому закінчилось. А сюди так і не дійшли, вони мабуть гроші списали.

- Ями, ніхто їх не робе, і не думає робити. Раньше не було цього, а щас ось шо робиться. Ніхто нічого не робить. Як тут буде якась аварія, не дай Боже от тоді зразу все найдеться, все зробить.

Коли на перехресті вулиць Сковороди та Моргунова відремонтують дорогу, дізнатися ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.