Правоохоронцям повідомили про підозру у продажі наркотиків та пограбуванні

Правоохоронцям повідомили про підозру у продажі наркотиків та пограбуванні

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, що у Полтаві, 19 червня повідомили про підозру молодшим інспекторам взводу реагування роти управління поліції охорони в Харківській області. Поліцейські підозрюються у грабежі,  вчиненому за попередньою змовою групою осіб, а один із них також підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні та збуті особливо небезпечної психотропної речовини.

За даними слідства, - повідомляють у ДБР, - молодший інспектор придбав особливо небезпечну психотропну речовину – «PVP», після чого продав психотроп мешканцю Харкова. Крім того, слідчі з’ясували, що зазначений правоохоронець у лютому 2020 року зі своїм колегою, зупинили громадянина та провели поверхневий обшук, під час якого виявили та вилучили медичні піпетки з залишками наркотичної речовини та полімерний згорток із тією ж самою речовиною. Після чого, погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності, відкрито заволоділи трьома мобільними телефонами громадянина, які обіцяли повернути в подальшому після отримання неправомірної вигоди у розмірі 1 тисячі гривень.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 4 до 6 років та від 6 до 10 років з конфіскацією майна відповідно.