В одному з дворів по вулиці Полюсна люди своїми силами облаштували дитячий майданчик

В одному з дворів Полтави за адресою Полюсна, 10-12 подружжя громадських активістів, представників команди Андрія Матковського, Сергій та Марина Золіни облаштували дитячу зону, розмалювавши доріжку, навколишні будівлі та упорядкували пісочницю.

Сергій Золін, громадський активіст:

- Так вийшло в мене, що мала дитина в самого 5 років їй зараз. Ось подивіться на цей двір тут немає нічого в принципі такого. Одна гірка на якій катався ще я, як малий був мабуть. Ні і зламана качеля. Пісочниці не було. Вона розвалена була, просто було купа піску і хотілося якось зробити, привести лад. І ми з товаришем моїм Сергієм за власний кошт купили матеріал, зробили пісочницю. І паралельно виникла ідея якось ще прикрасити цей куточок для дітей. 

Творчу ідею з малювання в життя втілила дружина Сергія - Марина. Тепер одну зі стін гаражів прикрашають яскраві герої з мультфільму «Смішарики». Інший малюнок, на якому зображений кораблик, намалювала 12-річна мешканка будинку Анастасія, яка захотіла долучитися до такої ініціативи подружжя.

Марина Золіна, дружина:

- Мій чоловік, він дуже ініціативний, і за підтримки Андрія Матковського, ми якогось стараємося налагодити в нашому дворі простір, зробити його яскравим, цікавішим. Дуже багато у нього задумок. Він для дітей готов на все.

Те як навели лад Сергій та Марина оцінили не лише мешканці їхнього двору. До них приходять і сусіди, яким дуже сподобалася така ідея подружжя.

Галина, полтавка:

- Нам очень нравиться. Кто-то с жителів вот небайдужі взяли и так красиво розмалювали. Дети сразу бегали сюда. Очень приязно. Песочек есть, с грушками приходи й играйся.

У майбутньому Сергій та Марина Золіни хочуть відновити гірку та гойдалку. Також вони відкриті до співпраці і готові робити яскравішими й інші двори у Полтаві.