В третю неділю червня всі татусі України відзначають своє свято - День батька

В третю неділю червня всі татусі України відзначають своє свято - День батька. Тато, це той чоловік, який обіймає, коли ти плачеш, той, хто сяє від гордості за твої успіхи та підтримує у моменти невдач, той з яким ти почуваєш себе захищеним та маленьким. Це той, до кого завжди можна звернутися по допомогу і він ніколи тобі не відмовить, - говорять діти із багатодітної полтавської родини Баккаєвих. З ними батько всюди, і вдома, і на змаганнях, і на відпочинку.

Аміна Баккаєва, дочка:

- Отец для меня всегда был в примере. Они всегда воспитываю нас всегда с большой мудростью, дают нам советы помогают. Поддерживают во всем.

Адам Баккаєв, син:

- В первую очередь папа, это тот кто поддерживает меня в мои трудные моменты. Когда я радуюсь, он тоже радуется, кто я грущу, он грустит.

Для дітей він приклад, а для всієї родини сила, підтримка та стрижень, який не дає впасти у важкі хвилини життя, - говорить Каріна Баккаєва, дружина і мама. 

Каріна Баккаєва, дружина:

- Он дает нам, всей семье, мне, детям дает силу, поддержку. Когда нужно от сильное слово, поддержка. С момента появления детей естественно в любой семье статус меняется, и у нас случилось тоже самое. Он проявил себя как отец, в первую очередь как поддержку матери. Ведь говорят, что хороший отец, в первую очередь помогает поддерживать инюю мать.

Для Беслана Беккаєва, батьківство в першу чергу це відповідальність, не тільки матеріальна , але й духовна.

Беслан Баккаєв, батько:

- Задача отца, не просто содержать их материально, а уделить особое внимание, вот именно воспитанию, достойному воспитанию детей. Поэтому является ответственностью в первую очередь перед Богом. Мы говорим, это наши дети, значит, что мы заложим в наших детях, такое и будет наше будущее.

Почуття батька не можна виховати, ним можна тільки народитися. Тож обійміть міцно своїх татусів і подякуйте за все, що вони для вас зробили.