Під’їзд по вулиці Степана Кондратенка, 7 в аварійному стані

Під’їзд по вулиці Степана Кондратенка, 7 в аварійному стані. Там за багато років ніхто не проводив ремонтних робіт. Жителі будинку говорять,- вікна тріщать, а зі стелі у під’їзді падає штукатурка. Люди неодноразово зверталися до колишнього міського голови Олександра Мамая, тепер до нинішніх керманичів. Та ремонтних робіт так ніхто і не розпочав.

- В під’їзду нічого не робили. Шо треба робить в під’їзді: міняти вікна сполошні оці, ну і білить, і красить. Потом площадки на етажі, вход в квартиру треба не асфальтіровать, а бетоніровать. Вони вже вибіті 67 лєт пройшло.

- У нас за все эти года не было ни ремонта, ничего, ни побелки в подъезде нет. Стяжки вообще, ходим спотыкаемся. Я уже не раз летела с этих ступенек, потому что они кривые. Подъезд весь убитый полностью. Окна, двери, ну мы не можем своими силами все отремонтировать.

Нагадаємо, що цьогоріч представники коаліції Удовіченка, Шамоти та Батьківщини у міській раді не передбачили кошти на ремонт комунальних будинків. Їхня позиція - створювати ОСББ та вирішувати проблеми за власний кошт. Мешканці ж запитують, - за що вони сплачували стільки років гроші у ЖЕК, якщо на їхній пам'яті ремонтних робіт ніхто не проводив.