Шевченківський територіальний центр соціального обслуговування громадян знову відкрив свої двері після карантину

Йога, фізпроцедури, скандинавська ходьба, сольова шахта і це ще не весь перелік послуг, які є у територіальному центрі соціального обслуговування населення Шевченківського району. Після тривалого карантину він знову відкрив двері для полтавців, - говорить Галина Арсененко, начальниця управління соціального захисту населення.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської райради з питань діяльності виконавчого органу, начальниця управління соціального захисту населення:

- Ми вже починаємо приймати людей. І на сьогоднішній день до нас приходять відвідувачі. Перші дні ми запросили людей, повідомили тому, що вони чекали, вони знають всі наші номера телефонів. І звичайно нас постійно запитували. Але оськільки ще не пройшла угроза ковіда, тому ми саме головне дотримуємося санітарних норм.

Зараз більшість занять проводиться на свіжому повітрі, адже люди засумували за час пандемії бути вдома без занять, - зауважила пані Галина.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської райради з питань діяльності виконавчого органу, начальниця управління соціального захисту населення:

- На сьогодні враховуючи знову ж таки, цю ситуацію ми практикуємо більше провести в дворі на свіжому повітрі, надати соціальні послуги.

Постійна відвідувачка терцентру Тетяна Федорівна ділиться, - настільки сильно сумувала, що майже щодня дивилася у вікно чи не відновилася робота терцентру.

Тетяна Пасічна, відвідувачка:

- Весь час, кожного дня бігала, мені діти забороняли нікуди не ходить, но я тайком раненько бігала, вставала і дивилась чи не відкривається цей територіальний центр. Я наскільки скучала, я вам передати не можу.

Двері у територіальному центрі відкриті для всіх охочих. Як і в період карантину так і після нього соціальні працівники підтримують та допомагають усім, хто цього потребує, - наостанок додає Галина Арсененко.