Полтавців атакують змії

Останнім часом, змії заполонили всю приміську територію Полтави й рухаються у напрямку міста. Вже маємо навіть кілька випадків нападу змій на людей, - говорить лідер партії «Простих людей» Сергій Каплін. 

Сергій Каплін, лідер партії «Простих людей»:

- Міська влада повинна щось робити в цьому напрямку. Це не жарти. І не треба чекати, що Зеленський, ООН або губернатор вирішить це питання. Ніхто, крім нас це питання, цю проблему не вирішить.

Керівники області та міста разом зі спеціалістами мають створити робочу групу та виробити чіткий план дій, - переконаний Сергій Каплін. 

Сергій Каплін, лідер партії «Простих людей»:

- Почати треба з просвітницької кампанії. Пояснити особливо дітям, старшим людям, що потрібно робити, якщо на вулиці отут на вулиці ти бачиш змію. Коли ти на дачі і до тебе заповзла змія. Потрібно сьогодні працювати з МНС для того, щоб попередити такі ситуації, потрібно дати телефон, куди, в першу чергу, звертатися і які заходи першої допомоги треба надавати, коли це відбулося.

Сергій Каплін від імені усіх мешканців Полтавщини та від партії «Простих людей» вимагає у міської та обласної влади негайно розв’язати проблему зі зміями й не чекати перших летальних випадків.