Мешканці будинку на Нікітченка, 4 вже кілька років чекають на ремонт ґанку

Аварійний - саме так називають свій під’їзд мешканці по вулиці Нікітченка, 4. Ганок, що під під’їздом в жахливому стані, він майже відійшов від самого будинку, а дах ледве не падає на голову. Мешканці обурені таким станом речей. Говорять, - неодноразово зверталися до тодішнього керівника міста Олександра Мамая, тепер до нинішніх керманичів міста, подавали електронні петиції, але ремонтних робіт так і не почали.

Валентина Сидоренко, мешканка будинку по вулиці Нікітченка, 4:

- Ремонти не робилися, криші течуть, ліфти не годяться, вікна страшні, а в даний момент з 17-го року, я зверталася по цьому питанню у всі інстанції. В даний момент у нас у подєзді коридорчик там криша вся протікає, із криші падає, він аварійний. Скільки я раз зверталася ніхто не ображає вніманія і ніхто нам не помагає.

Валентина Лень, мешканка будинку по вулиці Нікітченка, 4:

- Я зверталася до начальника ЖЕО, написала заяву про те, що у нас аварійний під’їзд. Він уже відходить саме крильце, затікає там при дощах завжди стоїть калюжа. Прийшла відповідь, що на цей рік, це був 18-й рік, в смєту ми не попадаємо, тому вони нам нічим допомогти не можуть.

Тетяна Солдатова, мешканка будинку по вулиці Нікітченка, 4:

- Это вход в подъезд, крыша в ужасном, аварийном состоянии. Это просто страшно смотреть на нее. Вы знаете, мы в подъезд заходим боком, а люди которые не могут с боку зайти это старики и дети, которые не понимают. Они идут прямо. Это нужно решить срочным образом, так как дожди пойдут и она осядет полностью. Кто за это будет отвечать, кто за это будет платить мы. Которые сдаем, сдаем деньги ЖЕКу, а за что мы сдаем, мы не понимаем.

Коли жителям чекати ремонт ганку, дізнатися у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, нам не вдалося, як і в секретаря міської ради Олександра Шамоти.