Проїзд із травня -- по дві гривні

Питання подорожчання проїзду фактично вже вирішене. У комунальній газеті «Полтавський вісник» опубліковано проект рішення міськвикнкому , за яким полтавці будуть віддавати за проїзд у звичайному громадському транспорті по 2 гривні, а в експресах чи маршрутних таксі - 2,5. Проект планують затвердити у травні. Нагадаємо, що Антимонопольний комітет вважає підвищення необґрунтованим і оптимальним варіантом для Полтави називає гривню 50. В інтерв’ю інтернет-виданню «Полтавщина» мер Олександр Мамай зазначив, що підвищення погоджене з обласною владою.
Цитата :
- Минулого тижня ми отримали погодження нових тарифів за підписом заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олени Адамович. Тому після засідання виконкому, який відбудеться у травні, вартість тарифу для звичайного руху буде 2 гривні, для експресів і маршрутних таксі - 2,50 грн. Вартість квитка на проїзд в тролейбусі залишиться незмінною - 1,25 грн. Також ми продовжимо безкоштовне перевезення пільговиків.
Кінець цитати.
Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович у телефонній розмові пояснила, що після аналізу документів, наданих перевізниками, підготували рекомендації міськвиконкому. Доцільною вартість проїзду вважають до двох гривень, так як собівартість однієї поїздки - від 1,74 до 1,85. Про згадане Олександром Мамаєм погодження підвищення вартості тарифів із обласною владою не йдеться, адже останнє слово - за міськвиконкомом.
Здорожчання проїзду все ж обурює полтавців. Воно вдарить по їхніх гаманцях.
Вкотре, із черговим підвищенням вартості проїзду, полтавці сподіваються на те, що ріст ціни якимось чином покращить якість послуг перевезення.