У Полтаві з другого поверху випала дитина

У Полтаві з другого поверху випала дитина. Сталося це 22 червня у Київському районі по вулиці Пушкіна. Постраждала - трирічна дівчинка, - розповідає речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:

- Внаслідок падіння дитина отримала ряд тілесних ушкоджень, тяжкість яких встановлюють зараз відповідні фахівці в дитячій лікарні.

Травмована дитина була доставлена на лікування до дитячої міської лікарні. Лікарі від коментарів відмовилися. Наразі поліція з’ясовує обставини та причини надзвичайної події. Юрій Сулаєв наголошує, - це вже не перший випадок на території Полтавщини, коли діти випадають із вікон багатоповерхівок.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:

- Звертаємо увагу батьків на тому, аби посилити контроль за поведінкою малолітніх у побуті, обмежити їх доступ до вікон, до дверей. І так само до вікон, де встановлені проти москітні решітки, оскільки вони здають хибну ілюзію захищеності, а насправді вони ледь тримаються на вікнах і балконних рамах. Тому просимо вжити заходів аби вберегти життя й здоров’я своїх дітей.

Поліція області закликає батьків ретельно стежити за дозвіллям своїх дітей, створити належні безпечні умови перебування їх вдома та на вулиці. Тим більше на канікулах , коли вільного часу в малечі дуже багато.