23 червня в Україні відзначають День державної служби

23 червня в Україні відзначається День державної служби. Людей, від яких залежить довіра до державних інституцій і розбудова демократичної країни. З нагоди професійного свята у Полтавській обласній державній адміністрації, нагородили кращих представників цієї професії, за особистий внесок у розвиток своєї діяльності.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

-  Ваша праця є непосильною, це є самопожертва, звичайно і дуже професійною. Від ваших щоденних дій залежить і довіра до влади, і розбудова країни як незалежної суверенної відповідно демократичної.

Артем Тимощук, заступник начальника міжрегіонального управління нац.держ. служби у Полтавській та Кіровоградській областей:

- Хочу подякувати вам, за ту працю, яку ви виконуєте кожного дня. Навіть у цей не простий період.

За 14 років жодного разу не засумнівалася у правильності свого вибору нагороджена Тетяна Сепіта. Говорить, - служба вимагає високого професіоналізму та глибоких знань.

Тетяна Сепіта, головний спеціаліст організаційного відділу апарату Полтавської ОДА:

- Ця робота стимулює до отримання нових знань. І зокрема це передбачає і законодавство, оскільки законодавством передбачено постійне підвищення кваліфікації. Ці нагороди заслужені вони відпрацьовані тяжкою працею, значною працею і своєю самовідданістю.

Усі присутні отримали грамоти, поздоровлення та квіти.